Slim Kitchen: струнка біла кухня

Сучасні кухні тяжіють до мінімалізму: прості форми, чіткі лінії, лаконічний дизайн, максимум ергономіки і функціональності. Меблі в мінімалістичному виконанні – це вже не примха, а необхідність, оскільки головна мета більшості господинь – зручна, простора (незалежно від реальних розмірів), світла, повітряна, упорядкована і бездоганно чиста кухня. Ось тільки підібрати ідеальний гарнітур під свої квадратні метри і специфічну конфігурацію приміщення – завдання не з простих. Готові гарнітури вкрай рідко відповідають індивідуальним побажанням, а модульні меблі в фінальній збірці не завжди виглядають так, як спочатку планувалося.

Slim Kitchen – «струнка» кухня від італійської фабрики Elmar

На щастя, все частіше в асортименті меблевих салонів можна зустріти фірмові кухонні гарнітури і меблі від лідерів ринку, які будуть чудово виглядати в будь-якій кухні, незалежно від планування і стилю. Яскравий приклад універсального дизайну – Slim Kitchen – «струнка» кухня від італійської фабрики Elmar. Це чистої води мінімалізм. Все нарочито просто і гранично функціонально, але при цьому неймовірно стильно, красиво і навіть розкішно. Можливо підтримувати таку кухню в ідеальній чистоті буде не просто, але білі шафки і стільниці виглядають дуже спокусливо і ефектно. Сіра окантовка фасадів надає гарнітуру графічність, не даючи перетворитися в білу хмару і остаточно розчинитися на тлі білих стін. Свіжий простий спосіб завершує матове покриття фасадів.

Slim Kitchen: струнка біла кухня
Все нарочито просто і гранично функціонально, але при цьому неймовірно стильно, красиво і навіть розкішно.

Сучасний функціональний дизайн

Безперечна естетична привабливість і стильний білий лук – не єдині достоїнства італійської «красуні». Її головна перевага – функціональність. Завдяки своїм габаритам, за бажанням замовника можуть бути скоректовані, Slim Kitchen ідеально впишеться в більшість стандартних кухонь. За скромними білими дверцятами підлогових і підвісних шафок ховаються інтелектуальні системи зберігання. Вони вправно заховані за фасадами, але завжди під рукою, завдяки грамотному розподілу корисного простору. Така організація систем зберігання дозволяє уникнути хаосу і істотно полегшує роботу на кухні.

Slim Kitchen: струнка біла кухня
Справжньою родзинкою стала компактна гарнітура їдальної зони з натурального дерева, «припаркована» прямо до півострова.

«Острів душі» в інтер’єрі білої кухні

З системами зберігання все в повному порядку, але досить добре продумані всі інші аспекти? Робочі поверхні надають досить простору для зручної підготовки і приготування продуктів. Головна роль відведена багатофункціональному кухонному півострову з висувною стільницею на той випадок, якщо вам знадобиться додаткова робоча поверхня або обідня зона – дуже практично. Але все ж справжньою родзинкою стала компактна гарнітура їдальної зони з натурального дерева, «припаркована» прямо до півострова. Дерев’яна вставка досить незвично інтегрована в дизайн, але в той же час вона відокремлена і не зливається із загальним тлом. У сучасному мінімалістичному інтер’єрі цей рустикальний елемент виглядає дуже несподівано і свіжо – якийсь душевний акцент, який надає інтер’єру абсолютно особлива домашня чарівність. Снідати на цьому «душевному острівці» має бути неймовірно приємно – ідеальне рішення для молодої сімейної пари.

Slim Kitchen: струнка біла кухня
Душевний акцент в сучасному мінімалістичному інтер’єрі.
Назад Догори
Call Now ButtonЗАМОВИТИ РЕМОНТ