Римскі штори в інтерьері кухні

Римські штори зручні як жалюзі і красиві як портьєри, а тому це безпрограшний варіант для оформлення вікна на кухні. Для тих, хто планує їх купити, пошити чи замовити та знаходиться в пошуку ідей, ми склали гід по вибору римських штор для кухні з корисними посиланнями на інтернет-магазини і добірку надихаючих фото.

Цей вид штор є полотном тканини, яке збирається в складки при підйомі. Штори закріплено зверху карниза, на зворотному боці тканини, пришиті рейки, які і піднімає, регулює шнур. Внизу полотно має пластини-обважнювачі.

8 причин купити римскі штори

Римські штори мають масу переваг, які практично роблять їх ідеальними для кухні.

Вони дуже добре виглядають. У розпущеному вигляді полотно римських штор виглядає акуратно і елегантно, а в зібраному – робить інтер’єр більш затишним за рахунок м’яких і рівних складок.
Більш практичні за рахунок своєї короткої довжини.
Їх довжину, а значить і освітленість кухні можна легко регулювати. За принципом складання вони схожі на жалюзі, але римські штори виглядають набагато затишніше – не так просто і «офісно». Також їх часто порівнюють з тканинними рулонними шторами, але на відміну від них – довжина полотна римських регулюється легше.
Можуть комбінуватися з портьєрами і / або ламбрекеном. При бажанні ви можете поєднувати портьєри і / або ламбрекени з римськими шторами. Таке рішення особливо актуально для зонування суміщених кухонь-віталень і кухонь-їдалень, якщо в зоні кухні повісити тільки римські штори, а в зоні їдальні / вітальні такі ж римські штори, але вже з портьєрами. Приклад такого зонування представлений на фото нижче.

Римскі штори в інтер'єрі кухні
Римскі штори в інтер'єрі кухні

Не перевантажують інтер’єр і особливо гарні для маленьких кухонь. Римські штори повторюють розмір вікна і мають не дуже пишну збірку. Це робить їх ідеальним видом фіранок для маленької кухні або строгих інтер’єрів.

Римскі штори в інтер'єрі кухні
Римскі штори в інтер'єрі кухні

Вписуються в інтер’єр будь-якого стилю кухні. Залежно від дизайну і декору тканини штори можуть прикрасити кухню будь-якого стилю: класика, прованс, кантрі, Шеббі шик, модерн, хай-тек, лофт, мінімалізм, скандинавський та ін.

Їх можна зробити своїми руками. Ці штори можна зшити буквально за пару годин, при цьому витрата тканини буде мінімальний.
Легкі у догляді. Легко знімаються, стираються і сохнуть, розгладжуючи під вагою утяжелітельной пластини.
Але навіть у цього виду фіранок є свої мінуси, наприклад, варто мати на увазі, що, швидше за все, повісивши такі штори на вікна, розкривати їх навстіж стане незручно.

Римскі штори в інтер'єрі кухні
Назад Догори
Call Now ButtonЗАМОВИТИ РЕМОНТ