Оливкова кухня – дизайн-порада

Оливковий колір в інтер’єрі кухні хороший тим, що:

  • Завжди приємний для ока. Оливковий дуже часто зустрічається в природі, а тому сприймається нами позитивно, він заспокоює і налаштовує на спілкування, надихає на приготування. До речі, їжа на такому тлі завжди виглядає апетитно.
  • На поверхнях оливкового кольору менше помітні забруднення. Фасади кухні, фартух, стіни і стільниця оливкового відтінку (крім темно-оливкового) дуже практичні.
Оливкова кухня
  • Його легко поєднувати з іншими кольорами. Оливковий, як і всі відтінки зеленого, універсальний і поєднується майже з усіма кольорами веселки. З деякими відтінками він дружить особливо добре, і про них ми розповімо трохи нижче.
  • Виглядає свіжо і сильно, здається дорожче, ніж є насправді. Оливковий колір настільки шляхетний, що в ньому навіть скромна кухня здається дорожче, ніж є насправді.
Оливкова кухня
Ця стара кухня з ДСП коли виглядала старомодною і банально. Після фарбування в оливковий колір вона стала виглядати набагато сучасніше.

Він відмінно виглядає в традиційних і класичних інтер’єрах. Наприклад, це може бути вікторіанський або рустикальний стиль прованс або кантрі. Втім, в сучасних інтер’єрах оливковий колір теж доречний, наприклад, в обстановці в стилі мінімалізм або в стилі еко.

Поради щодо використання оливкового кольору на кухні

Якщо кухня маленька, поєднуйте оливковий колір з великою кількістю білого

При цьому відтінки оливкового повинні бути переважно холодними і світлими. Особливо, якщо мова йде про стіни і фасади кухні.

Поради щодо використання оливкового кольору на кухні
Поради щодо використання оливкового кольору на кухні

Якщо кухня дуже маленька або захаращена, то стіни і велику меблі найкраще оформити в білому кольорі (ванільному, молочному, у відтінку яєчної шкаралупи), а оливковий колір використовувати в акцентах. Наприклад, це можуть бути декор, посуд, стеля, підлога, штори або фартух як на фото нижче.

Поради щодо використання оливкового кольору на кухні

Назад Догори
Call Now ButtonЗАМОВИТИ РЕМОНТ