Кухня без верхніх шаф

Кухня без верхніх шаф – сучасне і стильне рішення, а наскільки воно виправдане з точки зору зручності експлуатації і зберігання? Давайте з’ясуємо, як можна компенсувати відсутність верхніх секцій, яке планування і дизайн кухні вибрати і в чому одноярусні гарнітури програють стандартним двоярусним.

6 ідей для організації системи зберігання

Головна проблема одноярусною кухні – це нестача місць для зберігання посуду, техніки, бакалії та ін Тому весь простір повинен бути максимально продуманим і оптимізованим. Ось кілька способів, як це можна зробити:

За допомогою шаф-колон – якщо площа кухні становить понад 20 кв. м, то відсутність верхніх шафок зможуть повністю компенсувати секції з високих пеналів, так звані шафи-колони, можна вбудовувати холодильник та іншу техніку і зберігати там більшість кухонного начиння і речей. Шафи-колони і однорівневі пенали можуть розміщуватися як на протилежних одна до одної стінах, так і на суміжних. Приклади таких планувань і дизайн інтер’єрів дивіться в наступній збірці фото.

Кухня без верхніх шаф
Кухня без верхніх шаф
Кухня без верхніх шаф
Кухня без верхніх шаф

За допомогою буфета або пенала – якщо кухня маленька чи виділяти під шафи-колони цілу стіну не хочеться, та й потреби в такій великій системі зберігання у вас немає, то ви можете замінити їх одним буфетом, стелажем або пеналом, в якому буде зберігатися частина речей і посуду.

Кухня без верхніх шаф

За допомогою відкритих полиць – відкриті полиці виглядають набагато «легше», ніж навісні шафи з фасадами і при бажанні можуть повністю їх замінити. З іншого боку, якщо повісити багато полиць, то кухня перестане бути одноярусною і це буде вже зовсім інший дизайн. Крім того, відкриті полички вимагають подвійної уваги – регулярного протирання пилу, акуратного складування речей і ін. Але ви можете повісити всього одну-дві полиці в самому потрібному місці – біля раковини і / або безпосередньо над робочою зоною як показано на фото нижче.

Кухня без верхніх шаф

За допомогою рейлінгіврейлінги, звичайно ж, не розв’яжуть проблему зберігання, але все ж зроблять однорівневу стіну функціональнішою. На них можна повісити кухонні предмети першої необхідності і баночки зі спеціями. Але майте на увазі, що мінімалістичність інтер’єру, заради якої і була запланована кухня без верхніх шаф, буде трохи порушена, адже рейлінги можуть створювати відчуття невеликого безладу.

Кухня без верхніх шаф

За допомогою підлогових шаф підвищеної місткості і функціональності – вибираючи однорівневий кухонний гарнітур, продумати наповнення тумб потрібно особливо ретельно. Особливо це стосується тумби під раковиною і кутової секції. Добре, коли в них передбачені висувні етажерки, кошики, каруселі та полички.

За допомогою … навісних шаф – зрештою, ви можете вибрати лінійний, кутовий або П-подібний одноярусний гарнітур і повісити навісні модулі тільки уздовж однієї стіни або зовсім локально.

Кухня без верхніх шаф
Назад Догори
Call Now ButtonЗАМОВИТИ РЕМОНТ