Skip to content

����� ������� �����������

• narrow screen resolution
  • wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Ласкаво просимо, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене

Ви не авторизовані.

ТЕМА: озера

озера 5 року, 9 міс. тому #15

• Вова 100
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
  • Постів: 1904
  • Репутація: 8
Сьогодні малий Сашко швидко зробив уроки,я на годину швидше втік з роботи,зібрались за лічені хвилини і пошуміли перевірити одне озерце на предмет щупакабри.Арендатор стверджував,що щуки купа,вся велика,вже віднерестилась і ганяє плотву по всьому озері.Я привик скептично ставитись до такої бомбезної інформації(бо вже так пролітав не один раз).Але ж мучить!!! Мучить і мучить.Поїхали.!!!
Приїхали.В хід пішли найбільші воблери.Пів години.Година.Фігвам.Менші воблери-ще півгодини.Фігвам.Найменші воблери-фігвам.Мікроджиг.Є тичок десь на бровці.Окунь?Фігвам.Полоскаю вже чисто автоматом.Несподівано ударчик.Вивожу щурика грам на триста.Ага.Прибіг малий.Також сказав:Ага.Сів,моментально перев"язався на мікроджиг і через декілька забросів вже волочить щупачка.Мікроджиг-це його коньок.Через пару хвилин-окуня.Гад.В мене пусто.В хід пішли заброси через ногу і хитровимудровимахані проводки.Фігвам.Малий тягне ще щупака.В мене далі фігвам.Сонце сідає,часу догнати малого вже нема.Майнула дурнувата думка.Невже це старість?Чи як там воно називається?
Сонце вже зовсім низько...Полоскаю автоматом.Удар!!! Злобний такий.Фрикціон довго і протяжно верещить і портить нерви собака.Ареальчик в дугу.Злітаю з високого берега до води.Йо-майо-зупинити не можу!!!Шо за....?Скільки можна!!!.Ну перегризе ж зараз той флюр!.Через незнаю який час-випливає коропило з наглою мордою і драгоновським твістерком в роті.Ага...
P/S.Є ще порох в порохівницях і ягоди в ягодицях!!!

Додано (06.04.2011, 23:41)
---------------------------------------------

Re: "Невідомі" озера 5 року, 8 міс. тому #547

• Вовік
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
  • Постів: 1315
  • Репутація: 3
Вискочив сьогодні на дві годинки на місцевий ставочок розвідати як почувається карасик. Покльовки дуже обережні ще, але їсти хоче.......і найбільше припав до смаку опариш. Хоча й не відказується і від червяка, і навіть тіста.
В загальному взяв десь коло 30 шт. Вибрав з них 6 , з рештою попрощався.

Re: "Невідомі" озера 5 року, 8 міс. тому #560

• miruk1986
  • Поза сайтом
  • Тут живу
  • Постів: 232
  • Репутація: 0
де ловиш? ставок платний?

Re: "Невідомі" озера 5 року, 8 міс. тому #561

• Вовік
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
miruk1986 написав:
де ловиш? ставок платний?

Покищо там вилов риби заборонений.

Re: "Невідомі" озера 5 року, 8 міс. тому #576

• mihaluch
  • Поза сайтом
  • Постійний відвідувач
  • Постів: 42
  • Репутація: 0
В суботу з компанією виїхали на ставок в Городенківському районі. З ранку погода трохи підвела і кльов був пасивний та з 12 години погода сприяла кльову. От що з цього вийшло. Загалом риби було більше, та це найбільші екземпляри. Як на мене то ще трохи холодно для повноцінної риболовлі.
Вкладення:

Re: "Невідомі" озера 5 року, 8 міс. тому #577

• Вовік
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
Свіжий сніжок і мінусова температура ще більше остудили воду і охоту в риби до клювання. А так гарно рибка вже почала була рухатись.
Час створення сторінки: 0.18 секунд