Skip to content

����� ������� �����������

• narrow screen resolution
  • wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Ласкаво просимо, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене

Ви не авторизовані.

Вічна пам"ять.
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1

ТЕМА: Вічна пам"ять.

Вічна пам"ять. 3 міс. тому #7282

• Вова 100
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
  • Постів: 1904
  • Репутація: 8
Чомусь не стало Сєрьоги Курочки...
Це просто не може бути.Це просто бути не може...Це якась помилка,яку неможливо перезагрузити,відремонтувати,купити нову пам"ять і перезаписати все...Все...
Кращий друг,дуже чуйна і добра людина,душа компанії,один з перших дністровських воблеристів,чи не найкращий фідеріст,володів майже всім на найвищому рівні.Сергій багато допоміг мені в розумінні воблера на течії,навчив ловити на фідер,дуже толковий зимовий рибак,підуствятник,окунятник,судачатник.Навіть виступали з ним на одних з перших зимових змагань.Макарівка.
Сергій був суддею на моїх перших спінінгових змаганнях.
Наша з ним поїздка в Румунію на Радуту була спільною мрією,яку не знаючи мови,дороги,умов ловлі,водойми,ми таки здійснили.Було ще безліч феєричних рибалок.Там,де він,там завжди було легко,просто і смішно.Його приколи це хіти,які розходились моментально по всіх друзях.
Наприклад: -Не клює...
-сиджу як дура.
Прикормку Van den eynde він називав Тиндиринди,або Вандербурден,і так у всьому,у всіх дрібницях,ха-ха до усрачки.
Це фото він нелюбив,казав,що тут він якийсь виглядає п"яний.Це не правда.Але чомусь Сергій запам"ятався мені саме таким-задуманим мрійником.Тоді він зловив на воблер товстолоба на двадцять з чимось кілограм.І судаків.І окунів великих.

[URL=http://piccy.info/view3/11554755/24e828789479d6f18c0143ce0042ed55/1200/][IMG][quote="3809
Останнє редагування: 3 міс. тому від Вова 100.

Re: Вічна пам"ять. 2 міс., 2 тижд. тому #7287

• Вова 100
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
  • Постів: 1904
  • Репутація: 8
Останнє редагування: 2 міс., 2 тижд. тому від Вова 100.
  • Сторінка:
  • 1
Час створення сторінки: 0.13 секунд