Skip to content

����� ������� �����������

• narrow screen resolution
  • wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Ласкаво просимо, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене

Ви не авторизовані.

Громадська рибоохорона
(1 чол.) (1) гість
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Громадська рибоохорона

Громадська рибоохорона 3 року, 9 міс. тому #5043

• Вова 100
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
  • Постів: 1904
  • Репутація: 8
Ініціюю створення громадської природоохоронної організаціїї "Громадська рибоохорона" на засадах боротьби з браконь"єрством,порушеннями природоохоронного законодавства,та інших порушень в природоохороні.
Прошу висловлювати свої пропозиціїї щодо реалізаціїї даної громадської ініціативи.
Останнє редагування: 3 року, 9 міс. тому від Вова 100.

Re: Громадська рибоохорона 3 року, 9 міс. тому #5045

• stempel
  • Поза сайтом
  • Постійний відвідувач
  • Постів: 70
  • Репутація: 0
Обома руками за! Потрібно рятувати водойми нашого краю! На даний момент я і декілька моїх колег (справжніх рибаків) вже являємося громадськими рибінспекторами, маємо відповідні посвідчення і проводимо навчально-виховну роботу серед несвідомих рибаків...

Re: Громадська рибоохорона 3 року, 9 міс. тому #5046

• SV
  • Поза сайтом
  • Тут живу
  • Постів: 224
я вступаю..... нерест близько!!!!

Re: Громадська рибоохорона 3 року, 9 міс. тому #5047

• Вова 100
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
Обговорюєм.Швидко.Осінь і зиму ми вже промахали-нищили рибу так,ніби кінець світу.Хто може запропонувати послуги для реєстраціїї,інші юридичні послуги-просьба відгукнутись.
Поки що один тел.0661681615,пошта vova.sto.pr@i.ua
Всю додаткову інфу-в приват.

Re: Громадська рибоохорона 3 року, 9 міс. тому #5053

• Вова 100
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
Цей проект,ця ініціатива має жити.Мусить жити.Зрозумійте-назад дороги вже нема-нема страху,нема хитрих варіантів,робим все по новому.А як?-то будьласка-тут є багато чистих сторінок.

Re: Громадська рибоохорона 3 року, 9 міс. тому #5080

• Fishingist
  • Поза сайтом
  • Новачок
  • Постів: 3
Вова 100 написав:
Ініціюю створення громадської природоохоронної організаціїї "Громадська рибоохорона" на засадах боротьби з браконь"єрством,порушеннями природоохоронного законодавства,та інших порушень в природоохороні.
Прошу висловлювати свої пропозиціїї щодо реалізаціїї даної громадської ініціативи.

Повністю підтримую цю ідею!!! Я й сам хотів щось подібне придумати в Снятині, але зібрати тут свідомих людей важко... Я думаю багато хто із форумчан бував на Снятинському водосховищі, або на Пруті в районі Снятина, бачили що робиться в Снятині під шлюзами в період нересту... Те що там робиться, особливо коли немає ніякого контролю збоку рибохорони(якби офіційної), коли риба сотнями, а то і тисячами особин(в основному підуства і марена) "впирається" в шлюзи, які невідомо чому не можуть майже ніколи вчасно підняти, для того щоб пустити рибу вище по течії щоб вона віднерестилась... і при цьому її там МАСОВО(!!!) винищують так званими "драчами"(незнаю навіть як це правильно називається, тройник великого розміру з грузилом яким просто шарпають і зачіпають рибу) і "екранами"...Розумієте там люди виловлюють за буквально кілька годин десятки кілограмів(!!!) і практично вся ця риба з ікрою, молоками... При цьому так званий рибнадзор з'являється там, м'яко кажучи нечасто(було таке що вони там чергували цілодобово, але це я бачив тільки раз)... І також риба надзвичайно швидко винищується вище водосховища по селах(починаючи від с.Будилів і далі по течії..), там я на власні очі бачив, як група браків кілька разів перегороджували прут сітками...
Отже якщо такими темпами це буде продовжуватися, то про рибу в Пруті скоро можемо забути... Тим більше, що і так за останні 2-3 роки риби в Пруті просто колосально стало менше, в кілька разів... Я думаю що ця проблема є актуальною, як в Снятині, так і в Коломиї чи Чернівцях! І надіятися на якісь "покращення" з боку нової влади чи щось тому подібне я вважаю не варто... Треба брати ініціативу в свої руки, інакше наслідки можуть бути катастрофічними...головне не бути байдужими... Тому я як можу буду підтримувати дану ідею в своєму районі! І взагалі чому тема так швидко потухла??? Останній пост ще від 26/02/2014...
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
Час створення сторінки: 0.16 секунд