Skip to content

����� ������� �����������

• narrow screen resolution
  • wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
Ласкаво просимо, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене

Ви не авторизовані.

Це цікаво
(1 чол.) (1) гість

ТЕМА: Це цікаво

Це цікаво 5 року, 8 міс. тому #475

• Вовік
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
  • Постів: 1315
  • Репутація: 3
Незвичайним чином американський пенсіонер на ім'я Білл Драйвер виловив з озера Сандалвуд в штаті Канзас сома.
Драйвер стояв на палубі свого корабля, який він перетворив на житло, коли побачив, що на поверхні озера плаває яскрава куля приблизно 20 сантиметрів діаметром. Помітивши, що куля плаває якось дивно, Драйвер підійшов ближче до води, щоб його розгледіти. Яке ж було його здивування, коли він зрозумів, що ця куля - ні що інше, як дитячий баскетбольний м'яч, який спробував проковтнути сом досить значних розмірів.

Драйвер покликав дружину, щоб вона сфотографувала рибу, що попалася на таку нетривіальну приманку. А сам тим часом спустився у воду і погнав сома до берега. Кілька разів голова сома зникала під водою, але пірнути йому бідоласі так і не вдалося, тому що накачаний повітрям м'яч раз у раз виштовхував його назовні. Знесиливши, риба перестала чинити опір, і драйверові вдалося її спіймати.

Витягнувши рибу, чоловік спробував витягти м'яч, але в нього нічого не вийшло. Засів міцно. Тоді він відправив свою дружину додому за ножем, яким і розрізав м'яч. Обережно випустивши повітря з нього, Драйвер витягнув кулю з рота риби, і відпустив сома назад в озеро.

Сам рибалка з великим досвідом драйвер каже, що ніколи б і не подумав, що рибу можна зловити на таку приманку.

Re: Це цікаво 5 року, 8 міс. тому #478

• Вова 100
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
  • Постів: 1904
  • Репутація: 8
Во на шо треба ловити!А ми йому воблера,блешні,гуму.

Re: Це цікаво 5 року, 8 міс. тому #479

• Вовік
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
Іноді поведінку риби тяжко об"яснити В мене два рази щука кидалась на поплавок, в той час, як на гачку був живець.

Re: Це цікаво 5 року, 8 міс. тому #530

• Вовік
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
У відділеннях Райффайзен Банк Аваль можна придбати нову срібну монету «Рибалка»

У відділеннях Райффайзен Банку Аваль, що беруть участь у програмі «Монети світу», представлена нова срібна монета «Рибалка» Монетного двору Mayer Mint (Німеччина).

На реверсі монети зображено рибака - він стоїть у воді і тримає на спінінгу спійману щуку (вона виділена кольором). Кольоровим фоном стали озеро і прибережні рослини. У верхній частині напис: "Beginner's luck".

На титульній стороні - традиційний портрет Її Величності Королеви Єлизавети II на тлі стилізованої кольорової композиції з рибальських гачків.

Вага монети - 28,28 г, метал - срібло 925,0 проби, якість карбування - пруф, рік карбування - 2012.

Монета представлена в тематичному блістері, вона стане хорошим подарунком для тих, хто захоплюється риболовлею.

Re: Це цікаво 5 року, 7 міс. тому #726

• Вовік
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
В Африці виявлено плем'я росіян людожерів

Міжнародна експедиція виявила в Африці абсолютно фантастичне плем'я, яке живе первісним образом. Це жорстоке плем'я людожерів.

Найдивніше і дике те, що плем'я розмовляє чистою російською мовою зразка 19-го століття. Про це начебто повідомив один з учасників експедиції - завідувач кафедрою африканістики СПбГУ Олександр Желтов.

Плем'я виявлено на кордоні Танзанії. На якій саме ділянці кордону знайдено плем'я, не повідомляється. Ці божевільні хижаки всіх людей сприймають як їжу. Яким чином вони вивчили російську мову і чому відмовилися від своєї, історія замовчує. Уточнити цю інформацію в учасників експедиції, на жаль, не вдалося.

Джерело - Direct News.

Re: Це цікаво 5 року, 7 міс. тому #727

• Вовік
  • Поза сайтом
  • Адміністратор
Над покинутими залізничними шляхами біля селища Клевань на Рівненщині виросла огорожа з дерев, яка утворила вздовж колій зелений коридор під романтичною назвою "Тунель кохання".

Раніше по цій залізничній гілці час від часу проїжджали потяги, однак скоро дорогу остаточно закинули і перестали підрізати гілки. Тож природа створила тут свій ланшафтний дизайн - коридор довжиною приблизно у кілометр.

Навесні, влітку і восени, коли навколо шпал виростають зелені стіни і стеля, це чарівне місце приваблює романтиків з усієї країни. Відвідування "Тунелю кохання" вже стало вважатися хорошою прикметою.

Час створення сторінки: 0.17 секунд