Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Ловля фідером.Техніка,тактика,хитрощі.

Ловля фідером.Техніка,тактика,хитрощ​і. 5 года 7 мес. назад #632

• Вова 100
  • Вова 100 аватар
  • Не в мережі
  • Адміністратор
  • Thank you received: 273
  • Репутація: 8
Опишу як я це роблю.Вибираю орієнтир на протилежному березі(в нього потім і буду постійно кидати),відвожу фідер чітко назад і кидаю.Закид повинен бути по прямій лініїї,різні там бокові типи закиду збивають приціл.Таким чином по двох орієнтирах закидую два фідери на різну дистанцію.Після покльовки на один з них зразу закліпсовую жилку на шпулі(там є такий язичок спеціальний)-тепер і відстань буде точною до міліметра.Після покльовки на дальній дистанціїї роблю те ж саме.Потім починаю бавитись з довжиною повідків,наживками,діпами.В залежності від темпу ловлі і розміру,виду риби,перехожу до ловлі двома фідерами,або одним, на тій,чи іншій дистанціїї(бровці).Може хтось буде з цього сміятись,але для мене це новий вид ловлі,фідером ловлю десь два роки і ще вчусь.
Last Edit: 5 года 7 мес. назад від Вова 100.
Адміністратор заборонив публікувати записи гостям.

Re: Ловля фідером.Техніка,тактика,хитрощ​і. 5 года 7 мес. назад #641

• Вовік
  • Вовік аватар
  • Не в мережі
  • Адміністратор
  • Thank you received: 87
  • Репутація: 3
Я теж правда не спец у фідері, але хочу добавити дуже немаловажну річ ! Колись на першій же рибалці зіткнувся з такою бідою, як перехльост жилки на тюльпані. В результаті дивом не обламав вершинку при закиді. Тому назавжди засвоїв, що перед послідним взмахом обов"язково треба провіряти. Візуально непотрібно, варто вказівним пальцем,що тримає жилку при закиді, трохи потягнути її на себе, і цього досить щоб відчути чи вільно рухається жилка по кільцях. Отаке.

Re: Ловля фідером.Техніка,тактика,хитрощ​і. 5 года 7 мес. назад #645

• lyb
  • lyb аватар
  • Не в мережі
  • Тут живу
  • Thank you received: 7
  • Репутація: -1
Чому стопориш жилку? Не боїшся обірвати. Постійне закидування одну точку це понятно але ж іде, на мою думку, лишня нагрузка.

Re: Ловля фідером.Техніка,тактика,хитрощ​і. 5 года 7 мес. назад #647

• Вовік
  • Вовік аватар
  • Не в мережі
  • Адміністратор
  • Thank you received: 87
  • Репутація: 3
Зразу стопорити неварто, вважаю. Потрібно зробити декілька закидів і привикнути до сили замаху. Тоді можна і застопорити. Якщо і буде погрішність невеличка(в більшу сторону), то вудка її погасить. Головне щоб вона находилась вертикально, або під незначним кутом по відношенню до водойми.
Також зручно стопорити жилку гумкою. Якщо і перестараєшся з закидом, то з під неї жилка зтравить потрібну кількість.Те ж стосується виважування трофейної риби, коли вона змотує зі шпулі набагато більший відрізок.

Re: Ловля фідером.Техніка,тактика,хитрощ​і. 4 года 9 мес. назад #2830

• miruk1986
  • miruk1986 аватар
  • Не в мережі
  • Тут живу
  • Thank you received: 3
  • Репутація: 0

Вложение peZgs4lkeeY.jpg не найдено

Re: Ловля фідером.Техніка,тактика,хитрощ​і. 2 года 3 мес. назад #6508

• Wazari
  • Wazari аватар
  • Не в мережі
  • Аксакал
  • Thank you received: 70
  • Репутація: 0
Time to create page: 0.130 seconds