Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TOPIC: Кубок Ів-Франківської обл. з лову риби на мормишку

Re: Кубок Ів-Франківської обл. з лову риби на мормишку 9 мес. 2 нед. назад #7128

• Вовік
  • Вовік аватар
  • Не в мережі
  • Адміністратор
  • Thank you received: 87
  • Репутація: 3
Вова 100 пишет:
Андрюха трьохсерійне кіно зварганив...
СУПЕР !
Адміністратор заборонив публікувати записи гостям.
Подякували: Wazari

Re: Кубок Ів-Франківської обл. з лову риби на мормишку 9 мес. 1 нед. назад #7135

• Вова 100
  • Вова 100 аватар
  • Не в мережі
  • Адміністратор
  • Thank you received: 273
  • Репутація: 8
Звіт Стаднікова Веніаміна:

Отже плюсова температура почала тиснути з усіх сторін. Це не тільки, де-не-де проблискуючі промінчики сонця, а тотальний плюс. В другій половині лютого вже +10. Про це тільки молились спінінгісти, а любителі ловлі з криги лиш, закусивши губу, сподівались на невелику динаміку збільшення температур.

Отже на сайті ЧФРС з'вилась об'ява про змагання на наступні вихідні. Схоже, що це будуть останні змагання зимнього сезона 2016-2017 року. Наступного разу ми опустимо свої мормишки в лунку десь ближче до грудня, а то і січня 2018 року. Тому однозначно вирішили їхати. З ЧОФРС в с. Джурків виїхало 4 команди. Це ж і на краще, тому що чим більше команд, тим цікавіше боротись. Також організатори поклопотались зі спонсорами в результаті #Ібіс #rostfishing #normark надали стимулу для запеклої боротьби. Підсилювало бажання виграти і анонс кубків за результати в особистому заліку. Пройшли часи, коли кубки та медалі стали стандартними. Зараз входять в моду ковані кубки які прям хочеться виграти, як в фільмі "майор Пейн"

До місця змагань ми дістались без пригод. Дуже радісно бачити людей, з якими бачишся до десятка разів на рік, тому такі заходи, як змагання, і люблю за нагоду поспілкуватись за межам віртуального світу.

На лід виходили дуже обережно, бо закраїни, під дією палючого сонця, вже не такі міцні, як в січневі -20. Для безпечного заходу спортсменів на лід організаторами був передбачений трап. Розумно, просто і всі залишились сухими.

Перший тур стартую в зоні Б. Минулого року ця зона була дуже мало рибною тому не особливо розраховував на великі улови. Ну і ладно. Багато чи мало риби, все одно треба демонструвати те, чому навчився за цілий рік. Після другого свистка судді всі почали інтенсивно буритись. Ото риба мала чим дихати. На кожного спортсмена мінімум по 10 лунок, а в процесі ловлі ще добурювались. Лід, як дургшлаг, і люди по ньому рухались як мурашки в мурашнику.

Оскільки був рух, то це означає, що кулеметних лунок не було але з це і добре. Якщо є рух, то і людям не холодно. Була риба і в мене. Навіть з перших лунок, але більше, ніж 2-3 рибки з лунки доставати просто не виходило. Це ж не страшно. Значить треба бігати. Результати того бігу виявляться навіть не під вечір, а через два дні, коли похід довжиною з двадцяти кроків буде справжнім викликом. Отже якщо повертатись до ловлі, то з доволі непоганим темпом я ловив, але відчував, що ловив дуже погано. В результаті на зважуванні в мене 2-е місце в зоні. Обійшов мене лише Роман Карпюк з Луцька в якого риба була важча, чи то мокріша, чи може разом. Сергій Машенцев взяв одиницю в своїй зоні і разом з 3-ма балами ми впевнено лідирували в командному заліку.

Ніби все зрозуміли, ніби все добре. На другий тур був чіткий план, його потрібно було дотримуватись і справа була зроблена, але ж сталось не так, як хотілось. Мені в зоні попався Ярослав Костеняк, Коцуба Юрій і ще декілька спортсменів, які змушували не розслаблятись цілий тур. Дуже хотілось здобути мінімальну кількість балів за другий тур, але ж. Риба була, риба була у всіх. Вирішувало лиш те, наскільки багато хто наловить. По результатам туру зловив я ледь більше кілограма, але цього було замало. Приніс команді аж цілих 7 балів. Прикро, але нічого не поробиш треба було ловити на 500 грам більше, щоб бути в лідерах в зоні. На зважуванні знову чудеса, як і в першому турі. В одних риба суха, а в інших зі слизом. Мабуть суперово йорж клював.

В результаті наша команда здобула 2-ге місце, а Сергій Борисович займає 2-е місце програючи по вазі Костеняку Ярославу. Призи, як і анонсувалось - гарні. Це і фтуболки з бейсболками від #normark, жилки від #Ібіс, воблера Jackson, принади для ловлі мирної риби та прикормка від #rostfishing. Самими незабутніми були кубки в особистому заліку в вигляді кованих мормишок. Такі призи хочеться здобувати та вигравати.
Окрема подяка Вові100% за чергове свято душі. Буду з нетерпінням чекати нових баталій але вже зимовий сезон 2017-2018
Last Edit: 9 мес. 1 нед. назад від Вова 100.

Re: Кубок Ів-Франківської обл. з лову риби на мормишку 9 мес. 4 дн. назад #7148

• Вова 100
  • Вова 100 аватар
  • Не в мережі
  • Адміністратор
  • Thank you received: 273
  • Репутація: 8
Відгук від Чемпіона Світу Машенцева Сергія Борисовича:
Одні з найкращих змагань по організації, в цьому зимовому сезоні!!! Велика кількість спонсорів, гарних призів, оригінальні кубки та медалі.
А смачна юшка - ознака поваги до всіх хто приїхав! Все було гарно і спортивний азарт,і рибка, і судівство. Тому ВЕЛИКА ПОДЯКА!!!
ВОВА ТАК ТРИМАТИ!!!

P.S. На жаль деякі федерації, вирішили, що змагання лиш для того, щоб скосити бабло, не запропонувавши приїзжим навіть чаю
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Time to create page: 0.172 seconds