Ласкаво просимо!, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: с. Кобаки

с. Кобаки 6 года 4 мес. назад #982

• ribak
  • ribak аватар
  • Не в мережі
  • Новачок
  • Спасибо получено: 1
  • Репутація: 0
Привіт шановна громада тихо помішаних!

Розкажіть, хто, що знає про озера за с. Кобаки, на львівському форумі надибав інформацію про дані водойми там чоловік зі Львова написав пост як він там був взяв коропа на 3,700кг і казав, що плескаються свині масово по 6-8-10 та більше кг.

- яка вартість
- які норми вилову (тобто, що входить в ту вартість
- чи дозволено в нерестову заборону
- чи дозволено з ночівлею
- який видовий склад риб
- точний маршрут
- якщо можливо то контакт власника чи сторожа

наперед вдячний
з повагою Андрій!
Адміністратор заборонив публікувати записи гостям.

Re: с. Кобаки 6 года 4 мес. назад #983

• SV
  • SV аватар
  • Не в мережі
  • Тут живу
  • Спасибо получено: 9
були там в неділю...... ловии пускають плата на одному 100 на і ншому 30, народу багато, озера сильно заросли, вікон мало, місцеві казали шо ше з вечора займають місця!!!! риба там є, вчора не клювало.....

Вложение 0515.jpg не найдено

Вложение 0516.jpg не найдено

Вложение 0517.jpg не найдено

Вложение 0518.jpg не найдено

Re: с. Кобаки 6 года 4 мес. назад #984

• SV
  • SV аватар
  • Не в мережі
  • Тут живу
ще є ставки в центрі села, про них неможу нічого сказати, бачив там рибаків але не говорив з ними., ставки з фото між косовом і кобаками якшо їхати через ліс напряму....:mudrec:

Re: с. Кобаки 6 года 4 мес. назад #1022

• ribak
  • ribak аватар
  • Не в мережі
  • Новачок
  • Спасибо получено: 1
дуже дякую за оперативну відповідь
а яка різниця між ставком на якому плата 100грн. і ставком на якому плата 30грн., той, що по 100 то там я так розумію великі коропи, а той, що дешевше...?

Re: с. Кобаки 6 года 4 мес. назад #1024

• толік
  • толік аватар
  • Не в мережі
  • Недавно тут
ловити на тому що по 100 можна пробувати серед тижня, бо на вихідні можуть бавитисі з рівнем водички. Риба є велика, тільки не знаю чи багато. Знайомий минулого тижня зловив амура десь на 5 кг. за всю рибалку мав тільки цю покльовку. Їздить туди відносно часто - не чув щоб ще хвалився гарним уловом. На тому що по 30 є окунець, щука трохи карася і більше не знаю що. з лодки ловити заборонено ,а найсмачніші місця де можна зловити хижака з берега не досяжні. Думаю не варто платити такі грошики за таку рибалку, а краще на цю ж суму залити бензинки і поїхати в Поточище, Мухівку або на Дністер. Ще як альтернатива - стави в Чаплинцях (Рожнів) - плата 70 грн. - коропа дохрена, місця ще більше, правда короп невеликий до 2 кг. Ну, (як казав герой одного фільму) все що знав - все видав !

Re: с. Кобаки 6 года 4 мес. назад #1026

• SV
  • SV аватар
  • Не в мережі
  • Тут живу
повзнавав в місцевих про глибину..... якшо взяти забродку можна пробувати щуку діставати, але по груди у воді треба бути....... з рівнем дійсно граються, особливи коли прогноз погоди нормальний!!!!
рибаки з кобак більше тут рибалять чім в рожнові..... косівські також, а в загальному : болото є болото, як його не хвали...... я на вихідні ше не прийняв рішення :s15: карп для мене скучно а куда нормально і недалеко з спінінгом поїхати не вирішив, можливо комусь з фідерників впаду на хвіст......:s11:
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Время создания страницы: 0.120 секунд