Ласкаво просимо!, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: Давайте знайомитись

Re: Давайте знайомитись 3 года 2 нед. назад #6607

• tdemyaniv
  • tdemyaniv аватар
  • Не в мережі
  • Постійний відвідувач
  • Спасибо получено: 16
  • Репутація: 0
Доброго дня. Звати мене Тарас. Я житель міста Івано-Франківська, громадський активіст. Рибалкою займаюся більше 15років. Рибалю здебільшого фідером та поплавчанкою на професійному рівні. Другий рік опановую нахлист. Як громадський активіст та член ГО "Народна Самооборона міста Івано-Франківська" веду постійну боротьбу з незаконним видубутком шутру та браконьєрством на водоймах області. Вже є немало результатів моєї діяльності. Готовий вікликатися та допомагати активним громадянам у боротьбі з незаконними фактами порушення чинного законодавства в сфері охорони водних біоресурсів.
Адміністратор заборонив публікувати записи гостям.

Re: Давайте знайомитись 3 года 2 нед. назад #6613

• Вова 100
  • Вова 100 аватар
  • Не в мережі
  • Адміністратор
  • Спасибо получено: 277
  • Репутація: 8
tdemyaniv пишет:
Доброго дня. Звати мене Тарас. Я житель міста Івано-Франківська, громадський активіст. Рибалкою займаюся більше 15років. Рибалю здебільшого фідером та поплавчанкою на професійному рівні. Другий рік опановую нахлист. Як громадський активіст та член ГО "Народна Самооборона міста Івано-Франківська" веду постійну боротьбу з незаконним видубутком шутру та браконьєрством на водоймах області. Вже є немало результатів моєї діяльності. Готовий вікликатися та допомагати активним громадянам у боротьбі з незаконними фактами порушення чинного законодавства в сфері охорони водних біоресурсів.
Приємно познайомитись.Давайте до компаніїї.Також приємно,що Ви зайшли на сайт відрекомендувавшись.
Адміністратор заборонив публікувати записи гостям.
Время создания страницы: 0.101 секунд